מעבדה לרכב ממוחשב

המעבדה נוסדה לראשונה ב - 1997 (איל ואלדר) ותיפקדה לאורך השנים כמוסך דיאגנוסטיקה בתוך מרכז שרות נרחב.

בתחילת 2006 המעבדה עברה לאשדוד ומתפקדת כעסק עצמאי אשר מתמחה במתן שרותי דיאגנוסטיקה ותיקון מערכות אלקטרוניות. המעבדה פועלת בניהולו הטכני של איל נוימן, אחד מאנשי הדיאגנוסטיקה המנוסים והמוערכים בארץ.

נ. איל ושות' מעבדה לרכב ממוחשב מתמחה באבחון (דיאגנוסטיקה) ותיקון של המערכות האלקטרוניות ברכב המודרני, כולל תיקוני יחידות ABS ECU.

תיקון מערכות אלקטרוניות

רכבים מודרנים מסתמכים יותר ויותר על מערכות מיחשוב מתוחכמות ומתקדמות. עובדה זו משפרת את נוחות השימוש, הבטיחות והביצועים של כלי הרכב מצד אחד. מעבדה לתיקון מחשבי רכב
מעבדה לתיקון מחשבים לרכב

מצד שני, לעומת זאת, היא פוגעת באמינות במקרים רבים וגורמת לטיפול ברכב להיות מסובך יותר וכתוצאה מזאת, דורשת מבעלי המקצוע מיומנות גבוהה יותר.

כשמתגלה כשל באחת ממערכות אלו, בחלק ניכר מהמקרים, פשוט מחליפים את היחידה בכזו חדשה. אולם, רוב המערכות ניתנות לתיקון וזאת בעלות הנמוכה בהרבה ממחיר החלפת המערכת.

בנ. איל ושות' אנו מציעים את האלטרנטיבה המשתלמת הזו ומתקנים את רוב מערכות הרכב האלקטרוניות והמחשבים

ציוד המעבדה

ברשותנו סורקים (סקנרים) מקוריים של מספר יצרני רכב - מיצובישי, הונדה, טויוטה, יונדאי, סוזוקי, מאזדה, וולוו, ג'נרל מוטורס קרייזלר פיאט ועוד. בנוסף לסורקים המקוריים, יש לנו גם סורקים אוניברסליים שנותנים לנו התאמה למירב יצרני הרכב הקיימים. סורקים לאיבחון תקלות
סורקים לדיאגנוסטיקה

יחד עם נגישות לספרות יצרנים מקורית, יש לנו את היכולת להתחבר ישרותי למערכות הרכב ולקבל מהן מידע מדוייק וחיוני אודות תיפקודן.

בנוסף לציוד ולמאגר הידע שברשותנו, צברנו גם מלאי של מחשבים משומשים ומחודשים ממגוון סוגים ויצרנים.

מלאי זה מסייע לנו בתהליכי האבחון והתיקונים וגם, כמובן, לשמש כחלקי חילוף במידת הצורך.

למיטב ידיעתנו, אנו היחידים בארץ שמתקנים בקרי ABS.

מרכז מידע

מלבד מתן שרותיי אבחון ותיקון, אנו משמשים גם כמרכז מידע בתחום הבטיחות למספר חברות ביטוח ולעסקים קטנים בתחום תיקוני הרכב. מרכז הסברה לכריות אויר
מבט כללי על המעבדה ואזור הלימוד

אנו מאמינים במחויבותינו לחלוק בידע ולחנך את הציבור ובעלי מקצוע בתחום חשוב זה. לכן, הקמנו כיתת לימוד שבה אנו עורכים אחת לתקופה סמינרים והרצאות בתחום.

הרצאות נערכות בתיאום מראש עם גופים ומועדונים ומשתנות בהתאם לקהל היעד ותחומי העניין. לפרטים נוספים בנושא מפגשים במעבדה.

המעבדה פועלת תחת ניהולו הטכני של איל נוימן, אחד מאנשי המקצוע המוערכים בתחום הדיאגוסטיקה עם מעל 15 שנות ניסיון בתחום.

אנו בנ. איל ושות', מתעקשים על מתן שרות מקצועי עם דגש על
יחס אישי ועבודה יסודית

נ. אייל ושות' מעבדה לרכב ממוחשב מתמחה בדיאגנוסטיקה ותיקון המערכות האלקטרוניות באוטו ומספקת פתרונות מוסך דיאגנוסטיקה מקיפים.

המעבדה מתקנת את כל סוגי המחשבים ברכב כולל מחשב ניהול מנוע (ECU), מחשבי בקרת תיבות הילוכים (גיר אוטו), אימובילייזר, בקרת אקלים ולוח מחוונים. כמו כן, החלפת חיישנים (חיישן חמצן) לא תקינים ואיפוס מחשבים לסט אימובילייזר.

בנוסף, אנו מומחים ליחידות ABS ובקרת יציבות ומבצעים התקנה וניטרול של כריות אוויר ומותחני חגורות בטיחות.

אוטו ג'י אל איקס מוסך
מכונית קארס פורום

חזרה לראש העמוד © כל הזכויות שמורות לנ. איל ושות' הבא >>